im. Świętej Kingi w Kamionce Wielkiej
Wycieczka do Łodzi
W dniach 27 – 28 maja 2026r. odbyła się szkolna wycieczka do Łodzi, na którą pojechało 42 uczniów naszej szkoły. Na wycieczkę uzyskaliśmy dofinansowanie z gminnego programu profilaktycznego...