Dnia 15.01.2025r. w naszej szkole odbył się Dzień Babci i Dziadka. Naszym gościom dumnie zaprezentowali się najmłodsi uczniowie naszej szkoły z oddziału zerowego oraz z klas 1, 2, 3 pod okiem pani Katarzyny Ruśniak – Pikuła, Jolanty Wietrzak, Ewy Mamak i Renaty Homoncik, a piękne dekoracje wykonała pani Anna Stojda. Oprócz jasełek przygotowali oni jeszcze wiersze i piosenki oraz przepiękne, wykonane własnoręcznie laurki.
Gorące podziękowanie ślemy do Rady Rodziców za przygotowanie dekoracji na stoły i poczęstunku. Dziękujemy tez harcerzem, którzy pomagali przy obsługiwaniu i sprzątaniu. A naszym wyjątkowym gościom jeszcze raz życzymy samych dobrych chwil.










































