Aby zwiększyć świadomość uczniów na temat roli zdrowego odżywiania, samorząd uczniowski po raz kolejny zorganizował DZIEŃ ZDROWEGO ŚNIADANIA. Zależało nam na tym, aby wspólnie spożyty posiłek był okazją do przypomnienia i zapamiętania jak ważną rolę odgrywa śniadanie w codziennej diecie. Uczennice klasy ósmej od samego rana przygotowywały dla całej społeczności szkolnej kanapki. Można śmiało powiedzieć, że zadanie wykonały doskonale. Kanapki były nie tylko smaczne i zdrowe, ale też pięknie ozdabiały nasze talerze. Akcja ma już swoje stałe miejsce w naszym szkolnym kalendarzu.



![20241122_080127[1]](http://sitteo.pl/wp_kamionka/wp-content/uploads/2024/11/20241122_0801271-scaled.jpg)
![20241122_084502[1] 20241122_084502[1]](http://sitteo.pl/wp_kamionka/wp-content/uploads/2024/11/20241122_0845021-1024x768.jpg)
![20241122_080520[1] 20241122_080520[1]](http://sitteo.pl/wp_kamionka/wp-content/uploads/2024/11/20241122_0805201-768x1024.jpg)
![20241122_084427[1] 20241122_084427[1]](http://sitteo.pl/wp_kamionka/wp-content/uploads/2024/11/20241122_0844271-768x1024.jpg)
![20241122_080405[1] 20241122_080405[1]](http://sitteo.pl/wp_kamionka/wp-content/uploads/2024/11/20241122_0804051-768x1024.jpg)
![20241122_080127[1] 20241122_080127[1]](http://sitteo.pl/wp_kamionka/wp-content/uploads/2024/11/20241122_0801271-768x1024.jpg)
![20241122_072315[1] 20241122_072315[1]](http://sitteo.pl/wp_kamionka/wp-content/uploads/2024/11/20241122_0723151-1024x768.jpg)