im. Świętej Kingi w Kamionce Wielkiej
Mistrz Świata w jeździe na rolkach w naszej szkole
rolkach i wrotkarstwa PZSW oraz laureata Mistrzostw Świata Eastbourne Battle Extreme w roku 2018

Rolki?!  Czemu nie... Okazuje się, że dla poprawienia kondycji, sprawności fizycznej oraz intelektu wystarczy założyć specjalne buty z kółkami, na szynie nazywane ROLKAMI, a w zimie łyżwy...

W naszej szkole dziś gościliśmy Konrada Kitę - certyfikowanego instruktora jazdy na rolkach i wrotkarstwa PZSW oraz laureata Mistrzostw Świata Eastbourne Battle Extreme w 2018 r. , który dzielił się swoja pasją i inspirował do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Po części teoretycznej okraszoną WAŻNYMI zasadami bezpieczeństwa , trener zaprezentował próbkę swoich umiejętności rolko -wrotkarskich. Gromkie oklaski od uczniów świadczyły o szacunku i uznaniu dla naszego Gościa.. Dziękujemy Panie Konradzie!

Relację video z wydarzenia znajdziecie pod adresem:  https://fb.watch/os2i68ym5t/